LPG

Chcete zhubnout a přitom netrávit stovky hodin navíc sportem?

LPG lipomasáž je špičkové přístrojové ošetření pro každého, kdo se rozhodl zhubnout, tvarovat postavu, zmírnit celulitidu, strie či zpevnit pokožku!

Pokud pracujete na své postavě a dieta nebo cvičení nezabírá, nechte moderní techniku, aby vám ve vašem úsilí pomohla.

Přijďte na exkluzivní ošetření těla nebo pleti francouzskou patentovanou metodou LPG, která se u nás i ve světě těší velké oblibě!

V dnešní době je lipomasáž LPG jedinou metodou, která nebojuje s následky stárnutí, ale působí na jeho příčiny a tím obnovuje mládí a zdravý vzhled vaší pokožky.

LPG masáže jsou dnes jednou z nejúčinnějších a nejpopulárnějších metod v boji s celulitidou, nevzhlednou postavou a hubnutím. A to vše bez chirurgického zákroku!

Působení přístroje LPG je absolutně bezbolestné a šetrné! Počítač přístroje LPG zajišťuje velmi přesnou a citlivou korekci parametrů samotných masáží, které vycházejí z indiviuálních vlastností pokožky klienta.

Délka jednoho ošetření je 40min.

Vždy doporučujeme provést kúru 10 ošetření, následně pokračujeme dle individuálního stavu klienta. Vždy je dobré provádět tzv. udržovací ošetření - frekvence se liší v závislosti na klientovi.