Nový rozvrh podzim 2020

Vážení klienti,

s podzimem přicházejí novinky a změny v našem rozvrhu!

Rozvrh je velmi pestrý a dokonce jsme se rozhodli, že vám zkusíme vyhovět i v záležitosti ranního cvičení od 7:00 (každé úterý cvičíme již od 7:00)!

V rozvrhu najdete všechny typy lekcí - pomalejší, rychlejší, silové, ale i zdravotní!

Vrací se lekce jógy, dále velmi oblíbeného a prospěšného cvičení s názvem Fyzio-fitness s pohybovou specialistkou Marťou, přidali jsme do rozvrhu dnes tolik žádané cvičení Pilates s certifikovanou instruktorkou, rozšířili jsme rozvrh o ranní lekce od 7:00, atd.

Do našeho týmu jsme přivítali nové a šikovné instruktorky, které se už moc těší na to, až si s vámi zacvičí!

Náš stávající Be In tým, který dobře znáte, je též natěšený na novou sezonu, protože si všichni uvědomujeme, že v této době je důležitější více než kdykoli jindy být fit a v kondici!

Zkrátka u nás si každý přijde na své, když bude chtít.

Stále platí, že všechny lekce se konají v omezeném počtu z důvodu zajištění vysoké úrovně - jde nám o to, abyste cvičili správně (v případě potřeby vás lektor zkoriguje, opraví a ukáže), protože jedině jen tak bude vaše snažení účinné a efektivní. Skupinové lekce v Be In sportcentru probíhají v počtu max. 10 lidí. V sále ve skupině 20 lidí opravdu není možné dosáhnout vysoké úrovně cvičení.

Ale u nás - v Be In -  jste na prvním místě vy!

 

 

Svá místa na lekce si můžete rezervovat v rezervačním systému (pokud máte platnou - aktivní permanentku), osobně v Be In nebo telefonicky na čísle 723 998 677, popř. na emailu info@beinsportcentrum.cz

 

Těšíme se na společné aktivní chvíle u nás v Be In sportcentru.