Vánoční recepce otevřena

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat, že jsme otevřeli vánoční recepci Be Inu pro prodej dárkových poukazů, permanentek a zboží.

Recepce bude otevřená od pondělí 21.12. do středy 23.12. vždy od 15:00 do 18:00.

Na všechny v tyto dny zakoupené permanentky obdržíte VÁNOČNÍ SLEVU 10%! (sleva se nevztahuje na permanentky v akci)

POZOR - sleva 10% se vztahuje i na špičkové ošetření těla nebo pleti francouzskou patentovanou metodou LPG lipomasáž.

Rádi bychom vás též informovali o tom, že pokud po novém roce nebude vzhledem k epidemiologické situaci umožněné skupinové cvičení, ale budou povolené služby a masáže, tak jsme připravení otevřít 4.1. naši slim zónu vybavenou těmi nejlepšími Vacu stroji, relax zónu - lymfodrenáže a poskytovat přístrojové zeštíhlující a anticelultidní masáže LPG.

Do konce prosince ještě můžete využít mimořádně výhodnou akci na zakoupení permanentek do slim a relax zóny. Permanentky jsou buď na 3 nebo 6 měsíců. V rámci těchto permanentek můžete chodit cvičit a využívat uvedené služby třeba každý den po dobu, po kterou jste permanentku zakoupili.

Od dnešního dne v Be In sportcentru můžete zakoupit NOVINKU - nejkvalitnější výživový program na současném trhu - PROLON. Jedná se o speciální 5denní kúru, během které konzumujete potraviny té nejvyšší kvality a toho nejlepšího složení. Složení je čisté a přírodní, bez chemických přísad, aditiv, atd.

Cílem kúry Prolon je bezpečné, zdravé a kvalitní HUBNUTÍ, zlepšení celkového zdraví, zvýšení výkonnosti a odstranění únavy. 

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Tel. kontakt - 728629739.