Velká zimní akce

Největší "bombu" jsme pro vás přichystali na závěr roku!

Prosincová akce na neomezené permanentky!

V průběhu celého prosince můžete vybírat z neomezených permanentek na 3 nebo 6 měsíců!

Nejvýhodnější permanentkou je:

➡️PŮLROČNÍ NEOMEZENÁ PERMANENTKA DO SLIM A RELAX ZÓNY 

(tato permanentka nabízí možnost absolvovat každý den 2 vstupy dle vašeho výběru - nejmodernější Vacushape V4 infra, Vacutherm, Power plate, Active belly a Lymfodrenáž po dobu 6 měsíců ode dne zakoupení).

Cena této permanentky je 8400,-

( 1 měsíc cvičení a procedur vás tak vyjde na pouhých 1400,-, kdy při této výhodné ceně můžete chodit cvičit a využívat naše služby každý den - vždy 2 vybrané aktivity denně)

- TŘÍMĚSÍČNÍ NEOMEZENÁ PERMANENTKA DO SLIM A RELAX ZÓNY

(tato permanentka nabízí možnost absolvovat každý den 2 vstupy dle vašeho výběru - nejmodernější Vacushape V4 infra, Vacutherm, Power plate, Active belly a Lymfodrenáž po dobu 3 měsíců ode dne zakoupení).

Cena této permanentky je 5250,- 

( 1 měsíc cvičení a procedur vás tak vyjde na pouhých 1750,-, kdy při této výhodné ceně můžete chodit cvičit a využívat naše služby každý den - vždy 2 vybrané aktivity denně)

Neváhejte využít této prosincové akce k zakoupení mimořádně zvýhodněných permanentek, jejich počet je omezen.

Hubnutí a tvarování postavy nikdy nebylo jednodušší. Naše centrum je vybavené těmi možnými nejlepšími stroji na trhu, které jsou velmi účinnými zbraněmi proti nadváze a celulitidě!

Budeme-li nucení uzavřít provozovnu z důvodu vládního nařízení, budou vaše permanentky automaticky prodlouženy o dobu, po kterou by musela být provozovna zavřená.

V případě zájmu nebo dotazů nás kontaktujte na tel. 723/998677.