PROLON dieta dlouhověkosti

REVOLUČNÍ DIETNÍ PROGRAM PROLON

 

Prolon je půst s jídlem! Jedná se o dietu, která imituje půst. To je stav, který je pro tělo velmi zdravý a přínosný, avšak velmi často je těžké několikadenní půst bez příjmu potravy absolvovat. Program Prolon je navržený tak, aby tělo spustilo ozdravné a hubnoucí procesy, které probíhájí v těle v rámci držení půstu. Díky Prolonu uvedete tělo do stavu půstu, ale zároveň si dopřejete maximální výživu a příjemný stravovací zážitek - nebudete hladovět.

Prolon je 5denní dietní program vyvinutý a testovaný na University of California Longevity Institute and School of Medicine, v jednom z hlavních výzkumných center dlouhověkosti a stárnutí. Autorem diety je Dr. Valter Longo, který byl označený magazínem Time Magazine jako jeden z 50 nejlepších doktorů transformujících zdravotní péči.

HUBNUTÍ S DŮRAZEM NA ZDRAVÍ

Pokud máte nadváhu nebo jste obézní, s Prolonem přirozeně zhubnete! Hlavní ambicí programu je zlepšení celkového zdraví a nastartování ozdravných procesů v těle, které jsou vlivem špatné životosprávy omezeny.

Prolon obsahuje 5 krabiček se stravou na každý den diety. Všechny potraviny obsažené v programu jsou velmi chutné a snadno se připravují. Najdete tu polévky, snacky, potravinové doplňky, čaje a nápojové koncentráty. Prolon potravinové přípravky obsahují přibližně 60 rostlinných složek v TOP kvalitě, které jsou vědecky ověřené a klinicky testované. Prolon neobsahuje žádné chemické přísady, konzervační látky ani chemikálie. Program zabezpečuje dostatečný příjem vitamínů a minerálů a minimalizuje pocit hladu.

Pokud si chcete zakoupit Prolon, kontaktujte nás.

Cena programu 5450 Kč.