Biocontouring břicha

  • Home
  • Biocontouring břicha

Biocontouring břicha - biotvarování břicha

Je jednou z nejmodernějších metod zeštíhlení bříška a vymodelování pasu téměř na počkání.

Jedná se o unikátní metodu založenou na použití kombinace 3 exkluzivních technik v rámci jednoho ošetření. Použité techniky – LPG lipomasáž, Endos Roller endoterapie a speciální aplikace zeštíhlujícího pásu s přírodními extrakty rostlin, které pomohou dosáhnout plochého bříška a ideálního pasu

Biocontouring je oblíbenou a trendy procedurou ve světě, proto jsme se rozhodli obohatit naše portfolio právě o tuto skvělou metodu zeštíhlení bříška téměř na počkání a to vše bez nutnosti invazivního zásahu.

Jde o unikátní masáž břicha několika speciálními technikami, které aktivují rozpad tukových buněk, stimulují fibroblasty, které zvyšují pevnost a pružnost pokožky a působí na lymfatický systém a zvyšují lymfatický odtok. Konturovacími technikami doslova vymodelujeme pás.

Na závěr tohoto speciálního ošetření nalepíme klientce na bříško zeštíhlovací pás, který je vyrobený z přírodních rostlinných extraktů (guarana, břečťan, aloe vera), které podporují dosažení plochého bříška a štíhlého pasu.

Ideální je absolvovat celou kúru ošetření v délce 10 nebo 15 vstupů. Výsledkem bude štíhlejší, ploché a lépe tvarované bříško s omlazenou a pevnou kůží.

Pro udržení dosaženého výsledku doporučujeme absolvovat tzv. udržovací ošetření ve frekvenci 1 – 2 ošetření měsíčně.

Toto ošetření je výborné kombinovat s EMS SLIM, který vám vybuduje nebo zpevní svaly na bříšku pomocí revoluční technologie EMS.

Proč BIOcontouring? Protože se jedná o přirozenou, neinvazivní metodu bez potřeby řezání, píchání či jiného poškození lidského organismu.

Délka ošetření 45min – 30min LPG, 15min endoterapie, následná aplikace zeštíhlujícího břišního pásu, ve kterém klientka odchází a poté cca 1-2 hodiny na sobě nechává působit.

 

MjhkMTV