Vacushape

Vacushape V4 INFRA 

Hledáte časově nenáročné, ale účinné cvičení? Cvičení, díky kterému zlepšíte jak svou fyzickou kondici, tak svůj vzhled?

Vyměňte chůzi na běžeckém páse za účinnější vacu procházku ve vacu strojích!

Účinnost Vacu strojů je založena na cvičení v uzavřené kapsli při využití přidané zátěže ve formě intenzivního infračerveného záření - tepla, podtlaku a přetlaku.

Díky využití infračervených paprsků v uzavřené kapsli při současném cvičení vytváří náš organismus 5 až 6 krát více potu než v sauně nebo v podobných zařízeních. 

Tak lze při 30 minutovém cvičení spálit opravdu velké množství kalorií! Výsledky výzkumu již dlouho uvádějí, že při vyprodukování 1 gramu potu spálí lidské tělo 0,586kcal, tím dochází k intenzivnímu hubnutí na místech, kde je to nejvíce třeba -  bříško, boky, zadeček a stehna!

Jak fungují Vacu stroje na celulitidu?

Infračervené paprsky nahřívají tělo a rozšiřují krevní cesty. Výsledkem je zlepšení krevního toku a tím lepší prokrvení a  okysličení tkání. Bohatě okysličená krev se dostává do míst, kde je jí často nedostatek (pokožka zrůžoví). Při tomto procesu dochází v  organismu k odstraňování velkého množství toxinů z pokožky a podkožní tkáně a také k redukci tukové tkáně.

Hlavní výhodou použití infračerveného záření Infrared, je zbrusu nové, účinné řešení při problémech s nadváhou a  celulitidou. Rovněž příznivě působí pro ošetření problematické pleti a  ekzémů. 

IR (Infrared IR) záření se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky v podkoží a tukové tkáni, která je 4 až 5 mm, a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 °C, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány při kožní, kardiovaskulární léčbě a fyzioterapii.

CVIČENÍ - skvělý způsob jak okamžitě zahřát svaly, zrychlit krevní oběh, metabolismus a proces pocení. Dochází zde k dvojnásobně rychlejšímu spalování kalorií a  cvičení je výrazně efektivnější.

DVAKRÁT RYCHLEJŠÍ SPALOVÁNÍ TUKŮ - prokrvení krevní tkáně má za výsledek rychlejší ztrátu nadbytečných kilogramů a celulitidy.

ODSTRANĚNÍ TOXINŮ Z TĚLA - odstranění toxinů a jedů během intenzivního pocení.

URYCHLENÍ METABOLISMU - spalování kalorií -  Vacutherm je naprosto skvělý pomocník při ztrátě přebytečných kilogramů a zrychlení metabolismu. Zvýšením teploty o 1 stupeň urychlíme přeměnu hmoty o 30%.

ZLEPŠENÍ KARDIOVASKULÁRNÍ KONDICE - zvýšení tepové frekvence na hodnoty, kterých dosahují lidé intenzivním cvičením.

LÉČIVÉ ÚČINKY - pozitivní účinky při léčbě úrazů a chronických neurologických poruch revmatoidního původu.

ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ PLETI - fantastické účinky na oddálení stárnutí kůže. Díky infračervenému záření dochází ke zvýšení produkce kolagenu v pokožce.

ZVÝŠENÍ PRUŽNOSTI - každé terapie ve vacu strojích umožňuje trvale rozšiřovat vazy, kloubní pouzdra, šlachy v  průměru od 0,5 až po 0,9%. To vytváří obrovskou příležitost využít infračervené paprsky tam, kde má být tkáň horká pro zvýšení rozsahu pohybu v kloubech. Vacutherm lze použít ve sportu, rehabilitaci a  pohyblivosti, která dává jistotu, že tkáně jsou dostatečně připravené pro cvičení. Dosažené výsledky jsou udržitelné.

TEPLO má významný vliv na snižování nadváhy. Zrychluje: vyplavování toxinu z těla (detoxikace), efekt odbourávání tuků a pomáhá v boji s celulitidou.(Tím, že se zvýší prokrvení a zrychlí cirkulace krve v těle).

Jak to funguje?

Cvičení probíhá formou nejpřirozenějšího lidského pohybu (chůze) v uzavřené kapsli, jejíž teplotu si můžete sami navolit. Rozmezí tepla v kapsli je mezi 35 - 65°C. Dále si volíte rychlost pásu a sklon (náročnost), to vše podle toho, abychom cvičili v aerobním pásmu, ve kterém se maximálně účinně spalují tuky.  Cvičí se ( jde se) tak, že naše problematické partie - bříško, boky, zadeček a stehna jsou v teple, kde díky kombinaci pohybu a tepla dochází k rozbíjení tukových buněk, hlubokému prokrvení kůže, což má za následek maximální redukci celulitidy, dochází ke zvýšení energetického výdeje, ke zrychlení metabolismu a startuje se látková výměna.  Toto cvičení je velmi vhodné i pro klientky, které mají problémy s křečovými žilami.  Samotná aplikace trvá 30min a je přizpůsobena tak, aby zdrojem spalované energie byly tuky. 

Co si vzít s sebou? 

S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení - legíny, ne příliš volné tepláky nebo šortky.  Dále pohodlnou sportovní obuv a ručník. Při aplikaci je nutné dodržovat pitný režim - nejlépe neperlivá voda nebo nesladký carnitinový nápoj, které můžete zakoupit i u nás. 

Dále se pro zvýšení účinku doporučuje namazat problematické partie speciálním zahřívacím krémem, který se díky infračervenému záření dostane hluboko do podkoží, kde působí proti tukovým buňkám a celulitidě. Speciální krém pro Vacu stroje je možné zakoupit přímo u nás (cena 240 Kč). 

Pro urychlení procesu hubnutí je dobré si před touto aktivitou dát výživový doplněk stravy - carnitin, který velmi výrazně přispívá k redukci hmotnosti, k regeneraci organismu po zátěži a oddaluje únavu.

 

VacuShape V4 INFRA

Jako jediní v Pardubicích vám nabízíme možnost cvičit na nejmodernějším a výrazně vylepšeném modelu Vacushape V4 Infra.

Je to jediný Vacu trenažér na trhu, který kombinuje pohyb + podtlak + přetlak + infra.

PODTLAK - nejúčinnější program na redukci tukové tkáně. V kabině je nižší tlak než v místnosti. Tělo díky tomu reaguje intenzivním prokrvením partií, ve kterých je tuk ukládán nejvíce ( břicho, zadek, boky a stehna)

PŘETLAK - NOVÁ funkce - kompresí vzniká v kabině vyšší tlak. Na podkoží působí Vacushape mírným tlakem, což podpoří funkci lymfatického systém - výrazně usnadní proces hubnutí, podporuje kardiovaskulární systém - prevence křečových žil a redukuje tukovou tkáň

INFRA - NOVÁ funkce - infrazáření pomáhá k výraznému zkrácení zahřívací fáze tréninku (spalování začíná prakticky po 4-5min) a tím i rychlejšímu nástupu aktivace metabolismu tuků v problematických partiích

Vacushape prošel dlouholetým testováním na Klinice pro sportovní medicínu v Bratislavě a na obezitologické klinice prof. Mudr. Karla Martiníka v Hradci Králové!

Toto cvičení je ideální variantou pro všechny, kteří chtějí opravdu efektivně hubnout a zhubnout!

Rezervujte si svůj termín na nejúčinnější cvičící stroj na hubnutí v Pardubicích!

Milé dámy, jste-li stále na vážkách, zda vyzkoušet naše stroje, které již pomohly spousty ženám zhubnout, pusťte si toto video - program Sama doma (přetočte na 47min a 15s) a poslechněte si představení stroje Vacushape a zkušenost uživatelky, která díky němu shazuje nadbytečná kila :-)

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/211562220600034/

Výhody přístroje VacuShape

 • cílené spalování tuku problémových partií
 • odstraňování celulitidy
 • aktivace krevního oběhu 
 • aktivace lymfatického systému
 • rozvoj aerobních schopností
 • zvýšení sebevědomí
 • chůze - nejpřirozenější lidský pohyb 
 • časová nenáročnost

U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, hýždích a stehnech. Tento depotní tuk tělo velmi špatně prokrvuje. Jestliže žena nyní trénuje v  aerobní oblasti, např. aerobic, šlapadla, běhání, zvyšuje se objem krve v  silně pracujících svalech hýždí a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalu jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví. Toto může každý zjistit sám. Když žena zrovna přijde z aerobiku a položí si ruku na stehno, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než třeba záda.

Protože tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadno využitelné, hlavně na prsou, protože prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání.

Výsledkem je, že žena sportuje, aby si pozitivně upravila svou postavu, hubne ale především na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává.

Celulitida - progresivní degenerativní změny podkožního tukového vaziva specifických partií (stehna, hýždě, boky, břicho, paže). Jednoduše řečeno dochází k ochabování kožní vazivové tkáně a zároveň ke zbytňování tkáně tukové, což se následně projevuje jako tzv. "pomerančová kůže".

Příčiny vzniku celulitidy

 • nedostatečný pohyb - nefunguje svalová pumpa
 • hormony - nadměrné produkování nebo dodávání estrogenu a progesteronu
 • nadváha - nadbytečná zásoba tuku
 • dědičnost - typ postavy
 • nesprávná strava
 • nedostatek tekutin
 • nevhodné prádlo a obuv
 • stres
 • nikotin

Odstraňování celulitidy

 • pohyb - životní nutnost - chůze, cvičení, plavání, jízda na kole
 • výživa - vyvážený poměr bílkovin, tuků, uhlohydrátů, vitamínů a minerálních látek (včetně stopových prvků), důležité jsou i balastní (nestravitelné) látky
 • pitný režim - minimálně 3 litry denně
 • masáže - lymfodrenáž (podpora lymfatického systému)
 • kosmetické přípravky
 • podporující prokrvení (spalování depotních tuků)
 • podporující lymfatický systém (odvod odpadních látek)
 • přístrojová terapie
 • lymfodrenáž (Lymphastim)
 • podtlaková masáž 
 • kombinace pohyb + podtlak (Vacushape)

Co se děje uvnitř během tréninku?

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v  podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o  aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Kontraindikace

 • Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze.
 • Nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze.
 • Trombóza kdykoliv v anamnéze.
 • Srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze.
 • Lymfedém dolních končetin.
 • Jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční.
 • Jakékoliv zánětlivé onemocnění.
 • Cukrovka

 

MGY4Z