O nás

Be In sportcentrum Pardubice nabízí svým klientům komplexní a profesionální služby v nových a moderních prostorách o celkové rozloze 450m2.

Najdete nás v Pardubicích v Polabinách v ulici Kapitána Bartoše. Velkou výhodou centra je jeho výborná dopravní dostupnost. Přímo před budovou se nachází autobusová zastávka. Pojedete-li k nám autem, v okolí je dostatek parkovacích míst a parkování je zdarma.

Naši činnost v oblasti péče o tělo jsme zahájili již v roce 2008 a od té doby se snažíme poskytovat profesionální služby na té nejvyšší možné úrovni.  Byli jsme první centrum ve městě s nabídkou nového typu cvičení Power Plate a Vacushape, ke kterým jsme postupem času přidávali nové aktivity a služby. Ty se neustále těší vaší velké oblibě z důvodu rychlých a viditelných účinků. Znali jste nás pod názvem salon Be In.

V návaznosti na poptávku klientů a touze uspokojit potřeby nejen hubnoucích žen, jsme se rozhodli v roce 2016 rozšířit své působení s cílem poskytovat komplexní služby. Součástí centra jsou tedy 3 zóny – FIT zóna, SLIM zóna a RELAX zóna. Nechybí zde ani stylová kavárna nebo dětský koutek s možností placeného hlídání.

FIT zóna – místo, kde si dáte pořádně do těla, vybijete energii, zlepšíte fyzickou kondici a zhubnete

SLIM zóna – chcete-li rychle, efektivně a trvale zhubnout, využijte moderních metod a výhod našich profesionálních strojů

RELAX zóna – místo, kde můžete nejen relaxovat a odpočívat, ale také výrazně podpořit účinky cvičení a tím urychlit celý proces hubnutí

Be In sportcentrum je profesionální klub s rozmanitou nabídkou služeb pod jednou střechou.

Snažíme se nabídnout vám služby v nejvyšší možné kvalitě, soustředíme se na vás a vaše potřeby. Naše lekce jsou kapacitně omezeny. Jsme tak trochu protipólem běžného masového přístupu, kdy je cílem naplnit lekci bez ohledu na potřeby klientů. Chceme z vás dostat to nejlepší, motivovat vás k lepším výsledkům a chceme vám být oporou.

Naší filozofií je propagovat fitness a péči o tělo jako životní styl.

Našim klientům chceme poskytovat profesionální služby prováděné pouze vysoce vyškoleným personálem.

Moderně a stylově zařízené Be In sportcentrum je místo nabité pozitivní energií. K nám se nemusíte stydět přijít s nadváhou či celulitidou, u nás panuje přátelská atmosféra, ve které se společnými silami budeme snažit váš problém vyřešit.

Věříme, že návštěva sportcentra se stane vaší každodenní radostí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.