O nás

Be In sportcentrum Pardubice nabízí svým klientům komplexní a profesionální služby v nových a moderních prostorách o celkové rozloze 450m2.

Najdete nás v Pardubicích v Polabinách v ulici Kapitána Bartoše. Velkou výhodou centra je jeho výborná dopravní dostupnost. Přímo před budovou se nachází autobusová zastávka. Pojedete-li k nám autem, v okolí je dostatek parkovacích míst a parkování je zdarma.

Naši činnost v oblasti péče o tělo jsme zahájili již v roce 2008 a od té doby se snažíme poskytovat profesionální služby na té nejvyšší možné úrovni.  Byli jsme první centrum ve městě s nabídkou nového typu cvičení Power Plate a Vacushape, ke kterým jsme postupem času přidávali nové aktivity a služby. Ty se neustále těší vaší velké oblibě z důvodu rychlých a viditelných účinků. Znali jste nás pod názvem salon Be In.

V návaznosti na poptávku klientů a touze uspokojit potřeby nejen hubnoucích žen, jsme se rozhodli v roce 2016 rozšířit své působení s cílem poskytovat komplexní služby. Součástí centra jsou tedy 3 zóny – FIT zóna, SLIM zóna a RELAX zóna. Nechybí zde ani stylová kavárna, kde si můžete posedět u šálku kávy Nespresso nbo výborného čaje.

FIT zóna – místo, kde si dáte pořádně do těla, vybijete energii, zlepšíte fyzickou kondici a zhubnete

SLIM zóna – chcete-li rychle, efektivně a trvale zhubnout, využijte moderních metod a výhod našich profesionálních strojů

RELAX zóna – místo, kde můžete nejen relaxovat a odpočívat, ale také výrazně podpořit účinky cvičení a tím urychlit celý proces hubnutí

Be In sportcentrum je profesionální fitness a wellness centrum s rozmanitou nabídkou služeb pod jednou střechou.

Snažíme se nabídnout vám služby v nejvyšší možné kvalitě, soustředíme se na vás a vaše potřeby. Naše lekce jsou kapacitně omezeny. Jsme tak trochu protipólem běžného masového přístupu, kdy je cílem naplnit lekci bez ohledu na potřeby klientů. Chceme z vás dostat to nejlepší, motivovat vás k lepším výsledkům a chceme vám být oporou.

Naší filozofií je propagovat fitness a péči o tělo jako životní styl.

Našim klientům chceme poskytovat profesionální služby prováděné pouze vysoce vyškoleným personálem.

Moderně a stylově zařízené Be In sportcentrum je místo nabité pozitivní energií. K nám se nemusíte stydět přijít s nadváhou či celulitidou, u nás panuje přátelská atmosféra, ve které se společnými silami budeme snažit váš problém vyřešit.

Věříme, že návštěva sportcentra se stane vaší každodenní radostí. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

MTBkYTBkND